TTÜ Kuressaare keskus
 
 
 
 
   
 
TTÜ EMERA Kuressaare keskus
Üliõpilased (seisuga 10.06.2017)

Rühma koodis tähistavad esimesed neli sümbolit õppekava (TTÜ õppekavade registris) ning kaks viimast sisseastumise aastat.



TURISMI- JA TOITLUSTUSKORRALDUS

SDTR07-11
1. Kadri Kessa
2. Gädi-Liis Juht
3. Mari-Liis Lepik
4. Liisi Pooga

SDTR12
1. Liisa Leppik
2. Saara-Liis Mälksoo
3. Anette Peit
4. Mario Sau

SDTR13
1. Karin Kalaus
2. Kirill Kornilov
3. Reelika Luhaäär
4. Piret Poopuu
5. Annemari Rahnel
6. Hele-Riin Vinni



SDTR14
1. Anneli Kari
2. Katrin Koppel
3. Helina Kristin
4. Kristin Kuusberg
5. Maire Link
6. Maria Polištšuk
7. Kristiina Maarja Rintala
8. Ingvar Roosimägi
9. Liisa Suurhans
10. Elisabeth Tammiste
11. Kelli Tulvik
12. Darja Žukova

SDTR15
1. Miina Arop
2. Reili Laasmäe
3. Elis Puusik
4. Kaie Zimmer

SDTR16
1. Angelina Gamtak
2. Merili Kamm
3. Karina Kanarbik
4. Evely Karma
5. Maria Kolesnik
6. Ulrike Mesi
7. Girly Oja
8. Anet Post
9. Tauri Põlluäär
10. Mariya Zhukova
11. Laura-Maria Uuk


ELEKTROONSED SÜSTEEMID

SDER12
1. Oscar End


VÄIKEETTEVÕTLUS

SDVR06-13
1. Liile Antsaar
2. Anneli Raudsepp
3. Arlin Kirr
4. Kadri Nuum
5. Tiina Leppik
6. Klelia Lukner
7. Kaupo Kongas
8. Iris Lehtme

SDVR14
1. Merle Altmäe
2. Anu Kuusk
3. Kaidi Leemet
4. Helmi Lember
5. Kaija Niidla
6. Annely Adamson
7. Rain Uussaar



SDVR15
1. Getlyn Anis
2. Anita Hansen
3. Liina Hansen
4. Karmen Jõks-Rannaste
5. Ingrid Kallas
6. Ragne Kalmet
7. Karel Kesküla
8. Jaanus Lüüs
9. Ilme Rattur
10. Janne Raun
11. Maarja Truumees
12. Kätlin Vahter
13. Olari Vainokivi
14. Jaanus Varik
15. Mikk Varvas
16. Janne Ööbik
17. Priit Riim

SDVR16
1. Ragnar Adamson
2. Alari Allika
3. Sirje Kaert
4. Anu Kaljuste
5. Gretel Kärbline
6. Liselle Lehtsalu
7. Katrin Lember
8. Kaire Lember
9. Kristel Orasmäe
10. Katry Paales
11. Nele Raaper
12. Merle Rebase
13. Liisi Reinart
14. Karoliina Roomets
15. Kristi Saar
16. Mikk Saarela
17. Fred Siimpoeg
18. Relika Tihane
19. Karina Vaiksaar
20. Oliver Vainokivi
21. Anneli Viherpuu-Berens
22. Eneken Vokk

MERETEHNIKA ja VÄIKELAEVAEHITUS

SDSR09-11
1. Kalev Kadak
2. Vaido Absalon
3. Rivo Miilmaa
4. Arvidas Matšenas

SDSR12
1. Olari Aasa
2. Siim Kukk
3. Henry Põld
4. Jaanus Ruuben

SDSR13
1. Lauri Kalaus
2. Janek Kundrats
3. Annika Malva
4. Virgo Mets
5. Rando Niit

SDSR14
1. Andro Armuand
2. Joonas Jakobson
3. Artur Kallas
4. Kristjan Maipuu
5. Indrek Rööp
6. Raul Silem
7. Roland Sillastu
8. Martin Tamm
9. Risto Tenno
10. Kristjan Tiitma
11. Timmo Vaher




SDSR15
1. Andres Andresen
2. Martin Kalvet
3. Martin Kuusik
4. Meelis Liiv
5. Kaspar Saare
6. Raul Sink
7. Heiko Tamm
8. Reigo Tamm
9. Alan Toompuu
10. Madis Vatko
11. Ago Vimm

SDSR16
1. Taavi Aas
2. Ürgo Kard
3. Urmo Koitla
4. Andero Laurits
5. Toomas Mets
6. Taavi Rand
7. Renaldo Vengri
   
 
TTÜ Kuressaare Kolledž Facebookis